Elina Aaltolainen
Corporate Culture Strategist, Human Concept Designer, Partner
+358 40 5044707
elina@milestone.fi
Antti Harjuoja
Concept Developer, Head of Nextmile
+358 50 5714011
antti@milestone.fi
Matilda Kivinen
Culture Designer & Growth Hacker
+358 40 1609141
matilda@milestone.fi
Maiju Lampi
Culture Visualist
+358 40 5208879
maiju@milestone.fi
Meille töihin?
Jenni Nyystilä
Culture Designer, Partner
+358 40 8644992
jenni@milestone.fi
Sami Niemi
Culture Designer
+358 40 5412822
sami@milestone.fi
MileBotti
Teija Sipilä
Culture Strategist
teija.sipila@milestone.fi
Show More

YHTEYSTIEDOT

Y3 Milestone Coaching & Consulting Oy

Milestone c/o Innovation House Finland

Tekniikantie 2

FI-02150 Espoo

postia@milestone.fi
tel. +358 (0)20 773 9630

Milestone Coaching & Consulting Oy:n asiakas- ja markkinointirekisterin tietosuojaseloste.

Nimi *

Email *

Otsikko

Viesti

Milestone  |  postia@milestone.fi  |  +358 20 773 9630 

  • LinkedIn - White Circle
  • Twitter - White Circle
  • Facebook - White Circle
  • Instagram - White Circle

© 2019 by Milestone.