MILESTONE PALVELUKSESSANNE

Elina Aaltolainen
Elina Aaltolainen

Corporate Culture Strategist, Human Concept Designer, Partner +358 40 5044707 elina@milestone.fi

Antti Harjuoja
Antti Harjuoja

Chief Operating Officer +358 50 5714011 antti@milestone.fi

Matilda Kivinen
Matilda Kivinen

Culture Designer & Growth Hacker +358 40 1609141 matilda@milestone.fi

Maiju Lampi
Maiju Lampi

Culture Visualist +358 40 5208879 maiju@milestone.fi

Meille töihin?
Meille töihin?
Jenni Nyystilä
Jenni Nyystilä

Culture Designer, Partner +358 40 8644992 jenni@milestone.fi

Sami Niemi
Sami Niemi

Culture Designer +358 40 5412822 sami@milestone.fi

MileBotti
MileBotti
Teija Sipilä
Teija Sipilä

Culture Strategist teija.sipila@milestone.fi

YHTEYSTIEDOT

Y3 Milestone Coaching & Consulting Oy

Milestone c/o Innovation House Finland

Tekniikantie 2

FI-02150 Espoo

postia@milestone.fi
tel. +358 (0)20 773 9630

Milestone Coaching & Consulting Oy:n asiakas- ja markkinointirekisterin tietosuojaseloste.

Viestisi on lähetetty

Nimi *

Email *

Otsikko

Viesti