Elina Aaltolainen
Corporate Culture Strategist, Human Concept Designer, Partner
+358 40 5044707
elina@milestone.fi
Kirsi Ranin
CEO
+358 43 8265534
kirsi@milestone.fi
Matilda Kivinen
Culture Designer & Growth Hacker
+358 40 1609141
matilda@milestone.fi
Antti Harjuoja
Concept Developer, Head of Nextmile
+358 50 5714011
antti@milestone.fi
Maiju Lampi
Culture Visualist
+358 40 5208879
maiju@milestone.fi
Jenni Nyystilä
Culture Designer, Partner
+358 40 8644992
jenni@milestone.fi
Sami Niemi
Culture Designer
+358 40 5412822
sami@milestone.fi
Teija Sipilä
Culture Strategist
teija.sipila@milestone.fi
Sami Dadu
Transformation Strategist, Board Member
Show More

YHTEYSTIEDOT

Y3 Milestone Coaching & Consulting Oy

Milestone c/o Innovation House Finland

Tekniikantie 2

FI-02150 Espoo

postia@milestone.fi
tel. +358 (0)20 773 9630

Milestone Coaching & Consulting Oy:n asiakas- ja markkinointirekisterin tietosuojaseloste.

Milestone  |  postia@milestone.fi  |  +358 20 773 9630 

© 2019 by Milestone.